36, оказывать, 30, isolated, шесть, задний план, цифра, белый, 3d. | CanStock       3 0  В Е Р Е С Н Я

ЧЕКАЄМО НА ЗДАЧУ КРОВІ ВСІХ БАЖАЮЧИХ!!

ТВОЯ КРОВ  МОЖЕ ВОЮВАТИ

Своєчасне забезпечення доступу пацієнтів до якісних та безпечних компонентів донорської кровів умовах воєнного стану дає можливість надавати необхідну медичну допомогу не тільки цивільним пацієнтам, а і пораненим військовослужбовцям Збройних Сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів, які беруть участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації.

Для формування достатніх запасів донорської крові  та компонентів крові, їх безперебійного забезпеченняв умовах воєнного стану закликаємо підтримати акцію добровільної безоплатної здачі крові «Твоя кров може воювати. Стань донором!». Ми не можемо ослабити донорський фронт – запаси крові мають залишатися стабільними!

Це можливість нашим медикам надавати необхідну медичну допомогу пораненим воїнам на фронті, а такожцивільним пацієнтам закладів охорони здоров’я області та зони бойових дій.

Лише донорська кров може врятувати життя людини!

ПРОСИМО ДОЛУЧИТИСЯ ДО ДОНОРСЬКОГО РУХУ ТА ЗРОБИТИ СВІЙ ВКЛАД В ПОРЯТУНОК ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ  – СТАТИ ДОНОРОМ!

Чекаємо вас  30 вересня з 8-15 до 13-00 у комунальному некомерційному підприємстві «Тернопільський обласний центр служби крові» Тернопільської обласної ради за адресою м. Тернопіль, вул.  Клінічна, 8.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ!!

  Враховуючи безперервну потребу у поповненні банків крові у цей не простий для України час просимо всіх охочих здати крові для наших доблесних воїнів у Тернопільському Центрі крові, що знаходиться за адресою: м.Тернопіль,вул. Клінічна,8  з понеділка по п’ятницю з 8-15 до 13-00.

На даний час є потреба в усіх групах крові!!!!!

 

ДОНОРСЬКА КРОВ ТА ЇЇ КОМПОНЕНТИ РЯТУЮТЬ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ!!!

Що може зробити кожен:

·                 стати донором;

·                 переконати  друзів і членів сім’ї стати донорами;

·                 стати  волонтером служби  крові для ведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, брати участь в організації і проведенні заходів щодо здавання крові.

 

Будемо вдячні вашій допомозі!!!

Хто може бути донором та як підготуватися до здавання крові на нашому сайтіhttps://tocsk.te.ua   у розділі «Донорам».